تبلیغات
یوفو ها(UFO) اشکال مرموز،حکاکی یوفو ها در مزارع،چت روم فارسی - نتایج کشف یک موجود فرا زمینی اعلام شد
یوفو ها(UFO) اشکال مرموز،حکاکی یوفو ها در مزارع،چت روم فارسی

جز انسان جاندارانی دیگر نیز هستند

نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه "Dailytelegraph" در سال 2007 تلویزیون مکزیک خبر از یک کشاورز مکزیکی داد که موجودی عجیب و به صورت زنده در مزرعه خود پیدا کرده است. حالا و چند روز پیش دانشمندان پس از دو سال تحقیقات مفصل و تحت شدیدترین تدابیر امنیتی نتایج آزمایشات خود را در یک کنفرانس خبری منتشر کردند.


این موجود کوچک که از نظر اسکلت به خزندگان و به خصوص مارمولک شبیه است به اندازه کف دست انسان است ولی دارای دندان و اسکلت جمجمه شبیه به انسان است و با توجه به خصوصیات بدنی خود قادر است مدت‌ها زیرآب باقی بماند.نکته جالب در این موجود مغز بزرگ آن است که مخصوصا در عقب سر او بزرگتر است. نتایج ژنتیکی نشان داده که نوع ژن این موجود به هیچ موجود زنده‏ای در کره زمین شباهت ندارد.
کشاورز مکزیکی که این موجود را پیدا کرده بود و از دیدن او وحشت زده شده بود مجبور شد برای کشتن این موجود سه بار به مدت چند ساعت او را در آب غرق کند.


وقتی که این کشاورز این موجود عجیب را مشاهده کرد این موجود که بسیار شبیه به فیلم‌های تخیلی فضایی است برای نجات خود شروع به جویدن بازوی خود کرده بود.


خبرگزاری‌ها اعلام کرده‌اند این کشاورز مکزیکی مدتی بعد در یک سانحه رانندگی که منجر به آتش‌سوزی شد با حرارت بسیار زیادی در این سانحه سوخته و کشته شده است.نوشته شده در سه شنبه 5 اردیبهشت 1391 ساعت 01:36 ب.ظ توسط bikas . نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس

table border="0" width="180" id="table1" height="100" cellspacing="0" cellpadding="0">

ورودی به چت روم راهنمای چت روم