تبلیغات
یوفو ها(UFO) اشکال مرموز،حکاکی یوفو ها در مزارع،چت روم فارسی - دلایل محکم بر وجود ufo
یوفو ها(UFO) اشکال مرموز،حکاکی یوفو ها در مزارع،چت روم فارسی

جز انسان جاندارانی دیگر نیز هستند

از زمان های خیلی قدیم می گفتند كه اهرام مصر محتوی اسرار بزرگی است ولی تا این اواخر كسی از این اسرار اطلاع نداشت و فقط به تازگی و آن هم به طور محدود به آن راه یافتند . بزرگ ترین هرم مصر ( ساكاره ) كهن ترین بنای سنگی جهان است كه در سال 2600 قبل از میلاد ساخته شده است . در سمت غرب رود نیل بیش از 80 هرم كشف شده است . نصف النهار هرم « كهــؤپس » یعنی خطی كه از شمال می آید و از هرم می گذرد و به جنوب ختم می شود بهترین نصف النهار كرهً زمین می باشد از این حیث كه زیادتر از خشكی می گذرد . اگر ما منطقهً سكونت نوع بشر را در كرهً خاك به دو قسمت نماییم می بینیم كه نصف النهار مزبور از وسط آن دو قسمت می گذرد و هرگاه ارتفاع این هرم را ضرب در رقم یك میلیون بكنیم به طرزی عجیب و دقیق فاصلهً كرهً زمین تا خورشید به دست می آید . منجمین امروز حساب كرده اند كه طول شعاع كرهً زمین از قطب شمال یا قطب جنوب شش میلیون و سیصد و پنجاه و شش هزار و پانصد و بیست ویك متر است و این عدد همان ذراع مقدس مصری است كه ضرب در رقم ده میلیون كرده باشند یعنی ذراع مقدس كه واحد مقیاس طول در مصر قدیم برای ساختمان اهرام بوده « 6356521/0 » متر طول داشته است . حال اگر ما یكی از اضلاع این هرم را به وسیله ذراع مقدس اندازه بگیریم تا بدانیم جند ذراع است طول سال آسمانی به دست می آید . مقصود از سال آسمانی عبارت از مدتی است كه خورشید در آسمان طی می نماید تا به جای اول مراجعت كند . اینك اگر كرهً مقدس را كه جزیی از ذراع مقدس است ضرب در رقم ضد میلیون بكنیم خط سیر كرهً زمین در فاصلهً بیست وچهار ساعت گرد محور خود به دست می آید . این محاسبه به قدری دقیق است كه با متر امروزی نمی توان آن طور اندازه گرفت . هنگامی كه هرم « كهــؤپس » را می ساختند مدخل هرم مقابل ستارهً قطبی بوده ولی اكنون شش هزار سال تغییر كرده اما بعد از نوزده هزار سال و كسری باز هم ستارهً قطبی مقابل مدخل هرم قرار خواهد گرفت زیرا در هر بیست و پنج هزار و هفتصد و نود و شش سال ، ستارهً قطبی به جای اول بر می گردد . به قــــول « آبه مورو » دانشمند معاصر، تمام اكتشافات علمی و جدید ما در هرم « كهــؤپس » موجود است منتها برای ادراك آنها باید به ذراع مقدس پی برد و دانست كه هر یك از ابعاد این هرم و مشخصات ساختمان آن چه معنایی دارد .

هرام ثلاثه :ایا می توان اهرام را به یو فو ها مرتبط دانست چگونه انسانهای هزاران سال قبل سنگ های تراشیده شده ی بزرگ را از فرسنگ ها راه دور به مناطق بیابانی مصر اورده اند کدام معماری با چه فناوری توانسته این سنگ های عظیم را بر اساس قوانین دقیق هندسی روی هم این چنین با شکوه بچیند که اگر گوشت را هزاران بلکه میلیونها سال در مرکز این اهرام قرار دهی نمی پوسد و به صورت خود به خودی به نوعی مومیایی تبدیل میشود در کاوشها برخی لوازم در اهرام کشف شد که بعدها دانشمندان ادعا کردند که این اوازم نوعی چراغ لامپ بوده که با انرژی الکتریسیته کار میکرده است ایا این لوازم را یوفو ها در اختیار فرا عنه مصر گذاشتند و هزاران اکتشاف علمی دیگر در مورد اهرام که از دست انسانهای هزاران سال قبل بر نمی امده است این همه اطلاعات را انسانهای گذشته از کجا اورده اند که ما اکنون بعد از گذشت هزاران سال تازه به ان دست یا فته ایم ایا نظره ی انیشتین را قبول کنیم که انسانهای هوشمند 20 هزار سال قبل از زمین رفته اند و یا وجود یوفو ها نسل دیگری از موجودات هوشنمند که در کائنات به دانش مبتدی ما می خندند

شواهد تاریخی از رویت یوفو ها :از جمله مکاشفات دانیال نبی (ع) که در دهه های قبل نقاشی از روی گفته های این پیامبر عظیم الشان طرحی از روی گفته های ایشان تر سیم می کند که بعد ها باعث شگفتی دانشمندان می شود تصویر حاصله کاملا نمونه ای از یک بشقاب پرنده بوده است و یا وسیله تزئینی که در نپال طی کاوشهای باستان شناسی کشف شد که بعد ها معلوم شد نمونه و ماکت یک هواپیمای ما فوق صوت است و یا نقاشی هایی از الهه های زمان باستان بر پیکره غار ها که کاملا نشانگر یک فضانورد با لباس فضایی است نظر شما عضو محترم چیت ایا ما در دنیایی زندگی می کنیم که دست موجودات هوشمند کرات دیگر بر ان مستولی شده و مدام ما را تحت نظر دارد ایا این همه عجایب و شگفتی ها از ان موجود اب می خورد چه پاسخی به یافته های علمی دارید که وجود یوفو ها را اثبات می کند و ان را حتی بخش مهمی از سیر تکاملمان میداند نظر شما چیست ایا این نظریه هم می تواند صحیح باشد که این چیز ها نه از یوفو ها بلکه از انسانهای هوشمند اینده است که با ماشین زمان به گذشته ها و در واقع به حال ما سفر می کنند چه پاسخی به این همه سئوالات عجیب و لا ینحل دارید؟
نوشته شده در جمعه 7 بهمن 1390 ساعت 02:04 ب.ظ توسط bikas . نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس

table border="0" width="180" id="table1" height="100" cellspacing="0" cellpadding="0">

ورودی به چت روم راهنمای چت روم